Переселенців з Луганщини у Києві проконсультують щодо питань призначення пенсій 31 березня (адреса, графік)

ВПО з Луганської області у Києві зможуть отримати консультації щодо питань призначення пенсій 31 березня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 29 березня.

"31 березня на базі гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у місті Київ спеціаліст Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області надасть нашим переселенцям консультації із питань призначення пенсійного забезпечення", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що прийом громадян відбудеться з 10:00 до 15:00. Хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3.

Раніше повідомлялось, що дітей ВПО з Новопсковської громади реєструють для грошової виплати в разі потреби медичної й психологічної допомоги.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті