Дітей ВПО з Новопсковської громади реєструють для грошової виплати в разі потреби медичної й психологічної допомоги (гугл-форма)

Дітей переселенців з Новопсковської селищної громади Луганської області можна зареєструвати для надання їм грошової виплати в розмірі 5 тисяч гривень, якщо вони потребують медичної й психологічної допомоги. Про це повідомила Новопсковська селищна військова адміністрація на своїй сторінці у Facebook 29 березня.

"Служба у справах дітей Новопсковської селищної ради сформує реєстр з відповідей і направить його до обласної Служби у справах дітей, – сказано в повідомленні. – Загальний обласний реєстр направлять на Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації "Благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка Україна".

Зазначається, що Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації "Благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка Україна" в рамках проєкту "Фонд гуманітарного фінансування" буде надавати одноразову грошову допомогу  на дитину із сімей ВПО до 18 років із зазначених нижче категорій:

- діти з інвалідністю, 

- діти, які мають хронічні захворювання,

- діти, які потребують термінового лікування, придбання окулярів,  ортопедичного взуття та перебувають на обліку у лікаря-педіатра.

Виплата здійснюватиметься відповідно до медичного висновку/заключення, призначення лікарів дитині/дітям, вона є одноразовою, в розмірі 5 тисяч гривень на дитину. Виплата проводитиметься на картковий рахунок матері або батька. 

"Шановні батьки з числа ВПО з Новопсковської громади, якщо у вашої дитини є потреба в медичній та психологічній допомозі, ви маєте на руках всі документи із зазначеного нижче переліку просимо заповнити цю форму до 10 квітня 2023 року включно", – йдеться в повідомленні. 

Уточнюється що на кожну дитину треба окремо заповнити гугл-форму за посиланням.

Перелік необхідних документів для отримання грошової допомоги від Благодійного фонду "СОС Дитячі Містечка Україна":

1. Копія паспорта заявника; якщо ID-паспорт – то додаток до ID (реєстрація),

2. Копія РНОКПП заявника;

3. Копія свідоцтва про народження дитини/дітей;

4. Рішення про створення ПС/ДБСТ, рішення органу опіки/піклування/суду на кожну дитину (за наявності);

5. Копія медичного висновку/заключення, призначення лікарів дитини/дітей;

6. Копія довідки ВПО заявника та дитини/дітей;

7. Реквізити рахунку заявника (номер IBAN, МФО, ІПН, назва банку, ПІБ);

8. Заява заявника;

9. Згода на збір та обробку персональних даних заявника;

10. Згода на збір та обробку персональних даних дитини/дітей.

Бланки та зразки заповнення трьох останніх документів батькам дасть Служба у справах дітей Новопсковської селищної ради на зазначений ними месенджер.

Раніше повідомлялось, що понад 430 переселенців з Луганської області отримали допомогу в хабі в Одесі за тиждень.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті