Дітей ВПО з Новопсковської громади реєструють для грошової виплати в разі потреби медичної й психологічної допомоги (гугл-форма)

Дітей переселенців з Новопсковської селищної громади Луганської області можна зареєструвати для надання їм грошової виплати в розмірі 5 тисяч гривень, якщо вони потребують медичної й психологічної допомоги. Про це повідомила Новопсковська селищна військова адміністрація на своїй сторінці у Facebook 29 березня.

"Служба у справах дітей Новопсковської селищної ради сформує реєстр з відповідей і направить його до обласної Служби у справах дітей, – сказано в повідомленні. – Загальний обласний реєстр направлять на Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації "Благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка Україна".

Зазначається, що Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації "Благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка Україна" в рамках проєкту "Фонд гуманітарного фінансування" буде надавати одноразову грошову допомогу  на дитину із сімей ВПО до 18 років із зазначених нижче категорій:

- діти з інвалідністю, 

- діти, які мають хронічні захворювання,

- діти, які потребують термінового лікування, придбання окулярів,  ортопедичного взуття та перебувають на обліку у лікаря-педіатра.

Виплата здійснюватиметься відповідно до медичного висновку/заключення, призначення лікарів дитині/дітям, вона є одноразовою, в розмірі 5 тисяч гривень на дитину. Виплата проводитиметься на картковий рахунок матері або батька. 

"Шановні батьки з числа ВПО з Новопсковської громади, якщо у вашої дитини є потреба в медичній та психологічній допомозі, ви маєте на руках всі документи із зазначеного нижче переліку просимо заповнити цю форму до 10 квітня 2023 року включно", – йдеться в повідомленні. 

Уточнюється що на кожну дитину треба окремо заповнити гугл-форму за посиланням.

Перелік необхідних документів для отримання грошової допомоги від Благодійного фонду "СОС Дитячі Містечка Україна":

1. Копія паспорта заявника; якщо ID-паспорт – то додаток до ID (реєстрація),

2. Копія РНОКПП заявника;

3. Копія свідоцтва про народження дитини/дітей;

4. Рішення про створення ПС/ДБСТ, рішення органу опіки/піклування/суду на кожну дитину (за наявності);

5. Копія медичного висновку/заключення, призначення лікарів дитини/дітей;

6. Копія довідки ВПО заявника та дитини/дітей;

7. Реквізити рахунку заявника (номер IBAN, МФО, ІПН, назва банку, ПІБ);

8. Заява заявника;

9. Згода на збір та обробку персональних даних заявника;

10. Згода на збір та обробку персональних даних дитини/дітей.

Бланки та зразки заповнення трьох останніх документів батькам дасть Служба у справах дітей Новопсковської селищної ради на зазначений ними месенджер.

Раніше повідомлялось, що понад 430 переселенців з Луганської області отримали допомогу в хабі в Одесі за тиждень.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті