Переселенців з Луганщини у Києві проконсультують щодо питань призначення пенсій 31 березня (адреса, графік)

ВПО з Луганської області у Києві зможуть отримати консультації щодо питань призначення пенсій 31 березня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 29 березня.

"31 березня на базі гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у місті Київ спеціаліст Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області надасть нашим переселенцям консультації із питань призначення пенсійного забезпечення", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що прийом громадян відбудеться з 10:00 до 15:00. Хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3.

Раніше повідомлялось, що дітей ВПО з Новопсковської громади реєструють для грошової виплати в разі потреби медичної й психологічної допомоги.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті