Переселенці з Луганщини можуть отримати консультацію з пенсійних питань у Полтаві

Для внутрішньо-переміщених осіб з Луганської області у Полтаві працюватимуть фахівці з питань пенсійного забезпечення. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"У гуманітарному штабі Гірської громади в Полтаві нашим переселенцям надаватимуться консультації з питань пенсійного забезпечення представником Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області. Фахівець інформуватиме щодо змін в пенсійному законодавстві, роз’яснюватиме умови призначення пенсії та субсидій", - йдеться у заяві Лисогора.

Графік прийому: щочетверга, 10:00 – 11:30.

Адреса: м. Полтава, вул. М. Дмитрієва, 7.

Як повідомлялося раніше, Кабмін створив Координаційний штаб з питань реалізації прав внутрішньо переміщених осіб

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті