У МЗС Латвії заявили, що деякі партнери вже надали Україні зброю з дозволом бити по об'єктах у РФ

Новопризначена міністерка закордонних справ Латвії Байба Браже заявила, що деякі країни вже надали Україні дозвіл бити їхньою зброєю по росії. Про це вона сказала в інтерв’ю "Європейській правді".

"Звісно, не все оголошується публічно. Навіть краще не говорити про це вголос до певного часу. Головне — вплив на полі бою", — заявила латвійська міністерка.

За її словами, потребу України в далекобійній зброї забезпечить пакет допомоги від США, і деяке з цього озброєння вже надійшло.

"Я наголошу: їхнє (далекобійної зброї — ред.) використання Україною дозволене міжнародним правом. Якщо є об’єкти, з яких росія атакує Україну, ви маєте право на удар у відповідь", — сказала Байба Браже.

Нагадаємо, раніше посол України у США Оксана Маркарова заявила, що США офіційно ніколи не забороняли Україні бити власною зброєю по цілях у РФ

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті