США офіційно ніколи не забороняли Україні бити власною зброєю по цілях у РФ - посол

Посол України у США Оксана Маркарова заявила, що по дипломатичних каналах від офіційних осіб США не було заяв щодо неможливості України бити власною зброєю по по цілях у РФ. Про це вона сказала в інтервʼю "Європейській правді".

"Жодного разу через мене не було передано таких офіційних сигналів. Я стверджую, що не було офіційних заяв Сполучених Штатів про те, що ми не можемо цього робити", - сказала Маркарова.

"Так, ми не можемо використовувати американську зброю за межами України. Але я офіційно, як посол, кажу, що жодного разу через мене не проходили сигнали про будь-які обмеження того, що ми робимо зброєю власного виробництва", - акцентувала посол.

Як повідомлялося, більшість озброєння, яке Сполучені Штати планують надати Україні у складі нового пакета військової допомоги, вже завезена на склади у Польщі та Німеччині. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті