Перемовини щодо надання Україні дальнобійних ракет та сучасної авіації тривають у прискореному темпі - Подоляк

Україна може отримати дальнобійні ракети та сучасні винищувачі вже найближчим часом. Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в ефірі телемарафону FreeДом.

"Перемовини тривають в прискореному темпі. Наші партнери розуміють наші потреби. Є ще нюанси, що стосуються внутрішнього психологічного статусу в країнах-партнерах, бо вони все ще побоюються, що світова архитектура у зв'язку із війною впродовж 11 місяців, вже ламається. Тому їм ще важко відмовитись від певного консерватизму. І ось з цим нам треба працювати та пояснювати їм необхідність надання такої зброї", - сказав Подоляк.

Як повідомлялося, з Москви лякають "нищівною відповіддю" щодо союзників України

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті