З Москви лякають "нищівною відповіддю" щодо союзників України. Вже вигадали "червоні зигзаги"

Ймовірні ракетні удари України по великих містах РФ, зокрема, по Петербургу та Москві, можуть обернутися "нищівною відповіддю" російської армії по союзниках України. Про це в інтерв'ю "Парламентській газеті" заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ, відставний генерал ФСБ Володимир Джабаров.

"Завдання ударів по російській столиці, північній столиці призведе до нищівної відповіді з російського боку, у мене навіть немає сумнівів... Нищівної не тільки щодо скупчення техніки або розміщення сил, це може бути центр прийняття рішень будь-яких країн, включаючи Україну, а також тих країн, які постачають або постачатимуть подібне озброєння режиму України", - лякає Джабаров.

Він також пригрозив, що нові поставки озброєнь Україні, зокрема танків і літаків, можуть призвести "до глобального конфлікту, при якому про Україну всі забудуть, і почнеться пряме військове зіткнення між Росією та США".

"Це "червона лінія", про яку всі багато говорили, вона давно стала непрямою, не лінією, а якийсь зигзаг, який постійно змінюється. Тому що методом проб нас намагаються перевірити, як ми реагуємо на те чи інше порушення, або наближення до наших кордонів. Я думаю, наше терпіння закінчується, тому що починається відверте свавілля. Не бачачи якоїсь відповіді, наші американські опоненти, мабуть, розраховують, що можна йти далі, але це річ дуже небезпечна, тому що настає межа, коли терпіти подібне, вибачте, політичне хамство стає просто неможливим", - обурюється Джабаров.

"І я думаю, «червоні лінії» з'являться, коли ми закінчимо СВО і зробимо з України безпечного для Росії сусіда. Ось тоді визначатимемо «червоні лінії». А зараз це не «червоні лінії», а СВО, яка саме покликана для того, щоб розставити ці "червоні лінії" там, де вони мають бути", - сказав Джабаров.

Як повідомлялося, в МО РФ визнали, що тренувалися відбивати ракетні атаки на Москву та Підмосков'я.

Напередодні секретар РНБО України Олексій Данилов заявив, що Україна не має ніяких застережень від країн-партнерів щодо превентивних ударів по території росії.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті