У МО РФ визнали, що тренувалися відбивати ракетні атаки на Москву та Підмосков'я

У Міноборони Росії визнали, що тренувалися відбивати ракетні атаки на Москву та Підмосков'я. Про це йдеться у повідомленні оборонного відомства держави-агресора.

У Підмосков'ї пройшло тренування щодо відображення атак системами ППО С-300, - зазначили в МО РФ.

Згідно з повідомленням відомства, у Підмосков'ї "відбулося тренування з особовим складом зенітної ракетної бригади Західного військового округу щодо відбивання повітряних атак на важливі військові, промислові та адміністративні об'єкти".

Загалом у заході бойової підготовки було задіяно понад 150 військовослужбовців та понад 30 одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков переадресував до Міноборони питання про появу систем ППО на дахах будівель у Москві.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті