Парки культури та відпочинку Краматорська займуться будівництвом і прибиранням

Парки культури й відпочинку Краматорська відтепер будуть займатись новими видами дяільності, зокрема, будівництвом і прибиранням. Про це повідомляє Facebook-сторінка "ДІЙ-Краматорськ".

"Краматорські парки культури та відпочинку займуться будівництвом та прибиранням. Про це свідчать зміни, які були внесені комунальнім підприємством "Об'єднання парків культури та відпочинку" наприкінці вересня 2023 року в перелік видів діяльності в Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до цих змін підприємство декларувало провадження за 6 видами економічної діяльності. Крім безпосередньо діяльності парків відпочинку, підприємство мало право займатися торгівлею продуктами харчування, тютюном, алкогольними напоями та паливом, вантажними перевезеннями та здачею в оренду власного чи орендованого майна. 

Відтепер підприємство зможе займатися відразу 18 новими видами діяльності. Зокрема, Об'єднання парків планує займатися будівництвом доріг, житлових та нежитлових приміщень, знесенням, підготовкою будівельних майданчиків, штукатурними та малярними роботами, прокладанням мереж електро та водопостачання. Крім того, до переліків видів діяльності додані різноманітні послуги з прибирання, надання ландшафтних послуг та функціювання спортивних споруд. 

Раніше повідомлялось, що на Донеччині порахували, скільки мільйонів потребує відновлення роботи підприємств рибної галузі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті