Окупаційна влада "ДНР" поскаржилася на дефіцит 30% працівників у промисловості. Посилаються на мобілізацію

Фактична чисельність працівників на підприємствах промисловості окупованої частини Донецької області становить 30 тис. осіб, а дефіцит кадрів оцінюється у 15 тис. осіб. Такі дані навів так званий "міністр промисловості та торгівлі ДНР" Володимир Рущак, - пишуть сепаратистські ЗМІ.

Він визнав, що мобілізація, що пройшла в "республіці", дуже вплинула на дефіцит кадрів на промислових підприємствах.

Проте, зважаючи на все, він применшив кількість мобілізованих мешканців окупованої частини Донецької області.

"Усього було мобілізовано близько 3,5 тис. працівників підприємств", - сказав він. Чому озвучений ним дефіцит кадрів майже в 5 разів більше від числа відправлених на фронт працівників донецьких підприємств він не уточнив.

  

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті