Окупанти з "ЛНР" вигадали ноу-хау: "паспортовозка" для віддалених сіл, 15 хвилин – і ти "паспортизований"

У так званій "ЛНР", в умовах відсутності транспорту й пекучого бажання мешканців віддалених сіл їздити до районних центрів за паспортами РФ, окупанти вигадали розвозити свої паспорти. Про це повідомило так зване "МВС ЛНР", пишуть сепаратистські Телеграм-канали 3 березня.

"У ЛНР запрацював мобільний пункт оформлення та видачі паспортів громадянина Російської Федерації", – сказано у повідомленні окупантів.

Уточнюється, що паспорти в таких автомобілях РФ штампують за 15 хвилин. На відео (див. скріншот) окупанти продемонстрували, що "паспортовозка" дісталася сіл поблизу Станиці Луганської, тобто поряд з Луганськом. Яким чином вона поїде у віддалені села Старобільського чи Сватівського району і хто до неї з'явиться, доки не уточнюється.

Раніше повідомлялося, що російські пенсії в "ДНР" платитимуть лише тим, хто має паспорт РФ з позначкою про реєстрацію.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті