Окупанти просять путіна направити на Луганщину ще більше російських вчителів

Гауляйтери тимчасово окупованої Луганщини поскаржились в Кремль на дефіцит вчителів у школах. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС) у Телеграм 5 лютого.

"Традиційно вони попросили відрядити на ТОТ вчителів саме з російської мови та літератури й історії. Адже російські школи це осередки пропаганди й русифікації, тому саме ці кадри необхідні ворогу.

Російський уряд хоча й виплачує “вчителям” в ротації підвищену зарплату та не гарантує ніяких пільг та компенсації на випадок нещасних випадків. Відтак ми закликаємо “вчителів” не їхати у відрядження в чужу країну, де тебе не чекають", - зазначають у ЦНС. 

Нагадаємо, у росії кожен шостий учитель не має вищої педагогічної освіти. 

Як повідомлялося, в окупованому Луганську вчителі-колаборанти змушують батьків шукати "порушення законів РФ" у телефонах дітей. 

Також повідомлялося, що окупанти на Луганщині не вважають за потрібне платити викладачам "федерального" аграрного університету. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті