Окупанти просять путіна направити на Луганщину ще більше російських вчителів

Гауляйтери тимчасово окупованої Луганщини поскаржились в Кремль на дефіцит вчителів у школах. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС) у Телеграм 5 лютого.

"Традиційно вони попросили відрядити на ТОТ вчителів саме з російської мови та літератури й історії. Адже російські школи це осередки пропаганди й русифікації, тому саме ці кадри необхідні ворогу.

Російський уряд хоча й виплачує “вчителям” в ротації підвищену зарплату та не гарантує ніяких пільг та компенсації на випадок нещасних випадків. Відтак ми закликаємо “вчителів” не їхати у відрядження в чужу країну, де тебе не чекають", - зазначають у ЦНС. 

Нагадаємо, у росії кожен шостий учитель не має вищої педагогічної освіти. 

Як повідомлялося, в окупованому Луганську вчителі-колаборанти змушують батьків шукати "порушення законів РФ" у телефонах дітей. 

Також повідомлялося, що окупанти на Луганщині не вважають за потрібне платити викладачам "федерального" аграрного університету. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті