Окупанти повідомляють про приліт ракети HIMARS у Рубіжне на Луганщині: постраждав гаражний кооператив

Окупаційна влада повідомила про приліт ракети HIMARS у Рубіжне на Луганщині 4 травня. Про це з посиланням на Спільний центр контролю і координації (СЦКК) написали сепаратистські ЗМІ 4 і 5 травня.

"Зафіксовано обстріл: 16:10 по Рубіжному із застосуванням РСЗВ HIMARS (одна ракета). Інформація про постраждалих і пошкодження уточнюється", - ідеться в повідомленні від 4 травня.

У повідомленні від 5 травня окупанти уточнили, що "...у Рубіжному зруйновано сім гаражів у гаражному кооперативі", причому фото руйнувань не опублікували.

За словами місцевих жителів, у районі цього кооперативу базувалися окупаційні війська (поруч із колишньою панчішною фабрикою, в яку раніше також "прилітало" по базах росіян).

Раніше повідомлялося, що в Рубіжному на Луганщині ракетами знищено пункт управління ворога на колишній панчішній фабриці.

Раніше також повідомлялося, що в окупований Алчевськ на Луганщині прилетіли дві ракети HIMARS. Окупанти показали, що "їх там уже немає".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті