В окупований Алчевськ на Луганщині прилетіли дві ракети HIMARS. Окупанти показали, що "их там уже нєт"

В Алчевськ на Луганщині, окупований з 2014 року, прилетіли дві ракети HIMARS близько 4:00 4 травня. Про це повідомив так званий "спільний центр контролю і координації" (СЦКК), а також місцеві пабліки.

"Унаслідок обстрілу населеного пункту Алчевськ із застосуванням РСЗВ HIMARS (випущено дві ракети типу M31 GMLRS) зруйновано два приміщення м'ясопереробного цеху", – ідеться в повідомленні.

Сепаратистська влада уточнила, що постраждалих унаслідок обстрілу немає.

Як пишуть місцеві пабліки, перш ніж фотографувати руйнування будівель, окупанти прибрали звідти залишки своєї техніки, щоб показати, що "их там уже нєт".

Раніше з окупованого Алчевська повідомляли про 4 прильоти HIMARS. Про втрати у росіян мовчать, пишуть про влучання в котельню і газопровід.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті