З окупованого Алчевська повідомляють про 4 прильоти HIMARS. Про втрати у росіян мовчать, пишуть про влучання в котельню і газопровід

Російські окупанти повідомили про 4 прильоти HIMARS вранці 22 квітня. Про це повідомив так званий "Спільний центр контролю і координації" (СЦКК), пишуть сепаратистські ЗМІ 22 квітня.

"Унаслідок обстрілу Алчевська із застосуванням РСЗВ HIMARS (чотири ракети типу M31 GMLRS) зруйновано котельню, а також пошкоджено скління семи одноповерхових житлових будинків і газопровід", – ідеться в повідомленні.

Про постраждалих – як цивільних, так і військових – не повідомляють.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє результати штурму позицій росіян: трупи окупантів у мертвому квітневому українському лісі.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті