Окупанти перейменували клон ДонНУ і забрали у федеральну власність виші на захоплених територіях України

В окупованому Донецьку створений на базі Національного університету ім. Василя Стуса клон ДонНУ перейменували на Донецький державний університет (ДонДУ). Про це повідомляють ЗМІ колаборантів 31 березня.

"Згідно з наказом Міносвіти Росії №338 від 30 березня 2023 року Донецькому національному університету (ДонНУ) повертається радянська назва ДонДУ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, росЗМІ пишуть, що уряд РФ прийняв у федеральну власність виші та наукові установи у квазіутвореннях "ДНР"/"ЛНР", а також захоплених частин Херсонської та Запорізької областей.

"Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр РФ Мішустін", - пишуть росіяни.

"Загалом у документі перелічено 41 освітню або наукову організацію, які за своїм профілем стають підвідомчими російським Міносвіти, Міносвіти, Мінкультури, МОЗ, Міноборони, МВС, МНС та іншим відомствам", - ідеться в повідомленні.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті