Окупанти посилили фільтрацію у Рубіжному та Старобільську через страх перед українськими ДРГ – Гайдай

Російські окупанти посилили фільтраційні заходи в окупованих Рубіжному та Старобільську Луганської області через страх перед контрнаступом та українськими диверсантами. Про це 6 жовтня у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Через небезпеку наступу ЗСУ у Рубіжному окупанти для виявлення українських диверсантів запровадили комендантську годину та посилили фільтраційні заходи. Фільтрація і в Старобільську, де завчасно перевіряють усіх, хто хоче виїхати на територію РФ – охочих в останні дні стало значно більше. З міркувань безпеки росіяни вирішили ще й відключити там зв'язок", - заявив урядовець.

Також за інформацією Гайдая, мобільний зв'язок окупанти вирішили відключити ще й у Кремінній. Проте, навіть відключення зв'язку не зупиняє колаборантів від втечі. Зокрема, він підтвердив інформацію Генштабу про три автобуси із прихильниками окупантів, які виїхали зі Сватового.

Нагадаємо, напередодні увечері Гайдай підтвердив визволення шести населених пунктів у Луганській області.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті