Обслуговує окупантів з 2014 року: "начальник" з "адміністрації" Луганська Шатохін отримав підозру

СБУ задокументувала колабораційну діяльність очільника так званого "управління забезпечення життєдіяльності міста" в окупаційній "адміністрації міста Луганська "ЛНР" Сергія Шатохіна. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 30 червня.

"Встановлено, що колишній директор луганського ДКП "Центрожилком" після подій 2014 року підтримав російську агресію, – сказано в повідомленні. – Згодом в обмін на лояльність чиновник отримав керівну посаду у міській "адміністрації".

Зазначається, що наразі окупаційний посадовець співпрацює з окупантами у складі незаконного органа влади, виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, взаємодіє з державними посадовцями РФ, бере активну участь у медійних заходах окупаційної влади.

Правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – колабораційна діяльність. Колаборанту загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права від 10 до 15 років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з можливою конфіскацією майна.

Раніше повідомлялось, що судитимуть окупаційного "прокурора" Рубіжного, який переслідує українських патріотів. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті