Судитимуть окупаційного "прокурора" Рубіжного, який переслідує українських патріотів. Йому загрожує до 15 років ув’язнення

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру окупаційному "прокурору міста Рубіжне (ЛНР)" Олександру Лубянову, йому загрожує до 15 років розбавлення волі. Про це повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк на сторінці у Facebook 29 червня.

"За матеріалами слідства СБУ, відповідатиме перед законом ще один "прокурор" угруповання "ЛНР", – сказано в повідомленні. – Йдеться про так званого "в. о. прокурора м. Рубіжне ЛНР", призначеного окупантами у червні 2022 року. Раніше "правоохоронець" обслуговував окупаційний режим у "слідчому управлінні генпрокуратури" угруповання "ЛНР".

Зазначається, що в умовах воєнного стану він добровільно обійняв посаду в незаконному правоохоронному органі окупаційної адміністрації РФ. Правопорушник впроваджує на захоплених територіях Луганщини політику російських агресорів, прикриваючись нелегітимними "законодавчими актами", здійснює "кримінальне переслідування" українських патріотів.

"Досудове розслідування щодо псевдопрокурора завершено, обвинувальні матеріали за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України скеровано до суду", – пише відомство.

На сайті "Миротворець" зазначається, що Олександр Лубянов – мешканець окупованого з 2014 року Хрустального (до перейменування Красний Луч), обслуговував окупаційний режим на посаді "старшого слідчого міжрегіонального слідчого відділу слідчого управління".

Раніше повідомлялось, що окупаційний "воєнком" з Біловодська, який примусово "мобілізує" мешканців Луганщини на війну, отримав підозру.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті