Судитимуть окупаційного "прокурора" Рубіжного, який переслідує українських патріотів. Йому загрожує до 15 років ув’язнення

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру окупаційному "прокурору міста Рубіжне (ЛНР)" Олександру Лубянову, йому загрожує до 15 років розбавлення волі. Про це повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк на сторінці у Facebook 29 червня.

"За матеріалами слідства СБУ, відповідатиме перед законом ще один "прокурор" угруповання "ЛНР", – сказано в повідомленні. – Йдеться про так званого "в. о. прокурора м. Рубіжне ЛНР", призначеного окупантами у червні 2022 року. Раніше "правоохоронець" обслуговував окупаційний режим у "слідчому управлінні генпрокуратури" угруповання "ЛНР".

Зазначається, що в умовах воєнного стану він добровільно обійняв посаду в незаконному правоохоронному органі окупаційної адміністрації РФ. Правопорушник впроваджує на захоплених територіях Луганщини політику російських агресорів, прикриваючись нелегітимними "законодавчими актами", здійснює "кримінальне переслідування" українських патріотів.

"Досудове розслідування щодо псевдопрокурора завершено, обвинувальні матеріали за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України скеровано до суду", – пише відомство.

На сайті "Миротворець" зазначається, що Олександр Лубянов – мешканець окупованого з 2014 року Хрустального (до перейменування Красний Луч), обслуговував окупаційний режим на посаді "старшого слідчого міжрегіонального слідчого відділу слідчого управління".

Раніше повідомлялось, що окупаційний "воєнком" з Біловодська, який примусово "мобілізує" мешканців Луганщини на війну, отримав підозру.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті