Обслуговує окупантів з 2014 року: "начальник" з "адміністрації" Луганська Шатохін отримав підозру

СБУ задокументувала колабораційну діяльність очільника так званого "управління забезпечення життєдіяльності міста" в окупаційній "адміністрації міста Луганська "ЛНР" Сергія Шатохіна. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 30 червня.

"Встановлено, що колишній директор луганського ДКП "Центрожилком" після подій 2014 року підтримав російську агресію, – сказано в повідомленні. – Згодом в обмін на лояльність чиновник отримав керівну посаду у міській "адміністрації".

Зазначається, що наразі окупаційний посадовець співпрацює з окупантами у складі незаконного органа влади, виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, взаємодіє з державними посадовцями РФ, бере активну участь у медійних заходах окупаційної влади.

Правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – колабораційна діяльність. Колаборанту загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права від 10 до 15 років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з можливою конфіскацією майна.

Раніше повідомлялось, що судитимуть окупаційного "прокурора" Рубіжного, який переслідує українських патріотів. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті