Новим головою Верховного Суду обрали Кравченка

Пленум Верховного Суду обрав нового голову. Ним став Станіслав Кравченко. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Кандидатами на посади були: Станіслав Кравченко – голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду (кандидатура голови ККС ВС запропонована групою суддів Верховного суду); Наталія Коваленко – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду; Альберт Єзеров – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду; Іван Міщенко – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного суду.

За Кравченко проголосували 108 учасників пленума із 148. За Альберта Єзерова - 2, Наталію Коваленко - 13, Івана Міщенка - 14.

Раніше журналістка Наталія Соколенко повідомила, що Кравченко у 2003 році відпустив з-під варти вбивцю Гонгадзе Пукача.

Нагадаємо, правоохоронці затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

Судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі. 18 травня Вища рада правосуддя задовольнила подання САП про арешт Князєва.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті