Nestle внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

НАЗК внесло швейцарську корпорацію Nestle до переліку міжнародних спонсорів війни, яка продовжує працювати в РФ, постачати товари та розширювати свою російську виробничу базу. Про це повідомляє канал НАЗК у Телеграм 2 листопада.

"Попри те, що прибуток від російського ринку становить лише трохи більше 2% від діяльності всього Nestle, компанія і досі не наважилася вийти з ринку держави-терориста", - зазначили у НАЗК.

Повідомляється, що Nestle пояснює свою позицію тим, що компанія забезпечує населення росії товарами першої необхідності, а також турбується про 7000 співробітників в РФ.

"Таким чином, компанія створює робочі місця та підтримує економіку агресора", - зазначили у НАЗК,

Також компанія намагається приховано направляти до росії технологічне обладнання для розвитку власного бізнесу.

У НАЗК додали, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, у компанії заявили про призупинення експорту та імпорту в росію, за винятком товарів першої необхідності.

"Проте, за повідомленнями ЗМІ, станом на лютий 2023 року полиці російських магазинів були переповнені продукцією Nestle", - підсумували у НАЗК.

Як повідомлялось раніше, НАЗК додало PepsiCo та Mars до переліку міжнародних спонсорів війни.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті