НАЗК додало PepsiCo та Mars до переліку міжнародних спонсорів війни

НАЗК внесло дві провідні харчові корпорації PepsiCo та Mars до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це заявила пресслужба агенства у телеграм 1 вересня.

"Попри заяви про скорочення свого бізнесу, припинення рекламної діяльності та виробництва своєї продукції, вони продовжують працювати в рф, сплачуючи податки та підтримуючи економіку агресора", - йдеться у повідомлені.

У НАЗК додають, що окрім збільшення своїх доходів в росії за перший рік повномасштабного вторгнення, обидві компанії активно шукають нових співробітників в рф.

Також НАЗК повідомляє, що за інформацією зі ЗМІ, продукція однієї з компаній була знайдена в харчових пайках російських солдатів.

Раніше повідомлялось, що НАЗК внесло тютюнові компанії Philip Morris та Japan Tobacco до переліку міжнародних спонсорів війни.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті