Nestle внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

НАЗК внесло швейцарську корпорацію Nestle до переліку міжнародних спонсорів війни, яка продовжує працювати в РФ, постачати товари та розширювати свою російську виробничу базу. Про це повідомляє канал НАЗК у Телеграм 2 листопада.

"Попри те, що прибуток від російського ринку становить лише трохи більше 2% від діяльності всього Nestle, компанія і досі не наважилася вийти з ринку держави-терориста", - зазначили у НАЗК.

Повідомляється, що Nestle пояснює свою позицію тим, що компанія забезпечує населення росії товарами першої необхідності, а також турбується про 7000 співробітників в РФ.

"Таким чином, компанія створює робочі місця та підтримує економіку агресора", - зазначили у НАЗК,

Також компанія намагається приховано направляти до росії технологічне обладнання для розвитку власного бізнесу.

У НАЗК додали, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, у компанії заявили про призупинення експорту та імпорту в росію, за винятком товарів першої необхідності.

"Проте, за повідомленнями ЗМІ, станом на лютий 2023 року полиці російських магазинів були переповнені продукцією Nestle", - підсумували у НАЗК.

Як повідомлялось раніше, НАЗК додало PepsiCo та Mars до переліку міжнародних спонсорів війни.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті