Назвуть "Севастополем"? Литва зібрала для України гроші вже на другий морський дрон

Литва зібрала для України гроші вже на другий морський дрон.  Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Телеграм.

"Маємо ще один морський дрон! Литовський журналіст Андрюс Тапінас разом із народом Литви зібрав 250 000 доларів. Їх передадуть через UNITED24. Наші литовські друзі самі оберуть ім’я для дрону", - повідомив Федоров.

Як раніше повідомив Президент України Володимир Зеленський 11 листопада у вечірньому зверненні, другий морський дрон з флоту дронів буде названо «Севастополем», що приблизить час звільнення Криму.

Раніше повідомлялося, що Україна почала збір коштів на флот морських дронів – перший назвали "Херсон". Вартість одного такого безпілотника складає 10 мільйонів гривень. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті