"Армія дронів" уразила 214 одиниць російської техніки

Ударними підрозділами, які забезпечуються у межах програми "Армія дронів", за минулий тиждень знищено 214 одиниць техніки рашистів. Про це повідомляє голова Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 20 листопада.

"Українські воїни продовжують успішно перетворювати ворожу техніку на брухт. Лише за минулий тиждень "пташками" уражено 39 танків, 31 гармату, 41 броньовану машину та 66 вантажівок. Потужні результати від наших захисників", - зазначив Федоров.

Як повідомлялось раніше, українським захисникам передали ще 3 тисячі FPV-дронів.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті