"Армія дронів" знищила 149 одиниць техніки окупантів

Ударними підрозділами, які забезпечуються у межах "Армії дронів" за минулий тиждень уражено 149 одиниць російської техніки. Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 27 листопада.

"Ударні роти БпЛА продовжують завдавати ворогу втрат. Лише за минулий тиждень уражено 149 одиниць техніки", - зазначив Федоров.

Також він додав, що серед знищеної техніки 36 танків, 37 броньованих машин, 20 гармат та "багато іншого "брухту", який не зможе їздити нашими територіями".

Як повідомлялось раніше, FPV-камікадзе уразив російський КамАЗ і особовий склад ворога біля Малорязанцевого на Луганщині.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті