"Конотопська відьма". Національний театр зібрав на благодійному показі 1,7 млн грн на дрони для ЗСУ

На благодійному показу у столичному Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка вистави "Конотопська відьма"  зібрали 1 мільйон 770 тисяч гривень для ЗСУ. Про це повідомили на сторінці театру у соцмержах.

«Дякуємо, дорогі наші глядачі, що за лічені години розкупили всі квитки, дякуємо, що вчора так гаряче приймали нашу виставу, дякуємо всім творцям "Конотопської відьми"!.. Вчора ми зібрали 1 мільйон 770 тисяч гривень! Ці кошти буде перераховано на придбання дронів для наших мужніх захисників і захисниць», - заявили у театрі.

Найдорожчий квиток на благодійний показ цієї вистави коштував 5000 гривень.

Прем'єра вистави відбулася навесні 2023 року. Режисер - Іван Уривський. За останній час популярність вистави досягли неабиякого попиту - квитки неможливо купити за два місяці.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті