НАЗК виключило угорський OTP Bank із переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) виключило угорський OTP Bank із переліку міжнародних спонсорів війни. Про це ідеться в повідомленні НАЗК у соціальній мережі Х (раніше - Твіттер) 2 жовтня. 

"Під час дискусій, що тривали протягом останніх кількох днів цілодобово за участю Служби зовнішніх зв'язків ЄС, OTP Bank взяв на себе низку зобов'язань щодо своїх подальших планів по роботі на російському ринку. Національне агентство, виконуючи свою частину угоди, виключило банк зі списку міжнародних спонсорів війни", - йдеться в повідомленні.

Як зазначаєтьсяі, НАЗК "очікує від банку негайного виконання досягнутого розуміння".

Нагадаємо, банк було внесено до переліку міжнародних спонсорів війни в травні у зв'язку з позицією його керівництва щодо продовження діяльності в росії. Угорщина вимагала виключити банк зі списку і відмовлялася схвалювати фінансову допомогу Україні в рамках Європейського фонду миру. 

Як повідомлялося, Угорщина вважає, що тимчасове виключення Україною угорського OTP Bank зі списку "міжнародних спонсорів війни" у спробі розблокувати військову допомогу ЄС суттєво не є "суттєвою зміною".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті