НАЗК виключило угорський OTP Bank із переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) виключило угорський OTP Bank із переліку міжнародних спонсорів війни. Про це ідеться в повідомленні НАЗК у соціальній мережі Х (раніше - Твіттер) 2 жовтня. 

"Під час дискусій, що тривали протягом останніх кількох днів цілодобово за участю Служби зовнішніх зв'язків ЄС, OTP Bank взяв на себе низку зобов'язань щодо своїх подальших планів по роботі на російському ринку. Національне агентство, виконуючи свою частину угоди, виключило банк зі списку міжнародних спонсорів війни", - йдеться в повідомленні.

Як зазначаєтьсяі, НАЗК "очікує від банку негайного виконання досягнутого розуміння".

Нагадаємо, банк було внесено до переліку міжнародних спонсорів війни в травні у зв'язку з позицією його керівництва щодо продовження діяльності в росії. Угорщина вимагала виключити банк зі списку і відмовлялася схвалювати фінансову допомогу Україні в рамках Європейського фонду миру. 

Як повідомлялося, Угорщина вважає, що тимчасове виключення Україною угорського OTP Bank зі списку "міжнародних спонсорів війни" у спробі розблокувати військову допомогу ЄС суттєво не є "суттєвою зміною".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті