На Запоріжжі російські окупанти бояться обстрілів і прикриваються колоной авто з мирними жителями - Федоров

Російські окупанти залишили ночувати на узбіччі дороги цивільних, які їхали із Запоріжжя до окупованої частини області. Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров у Телеграм.

"Перелякані рашисти вкотре прикрились цивільними як живим щитом. Людей, які їхали із Запоріжжя підтримати близьких в окупації, росвійськові не пропустили на блок-посту у Василівці. Окупанти залишили цивільних взимку, в мінусову температуру, ночувати на узбіччі дороги. Кажуть, бояться обстрілів. Тож поставили перед своєю військовою базою колону авто мирних людей", - повідомив Федоров.

Він додав, що нелюдські методи не допоможуть рашистам, бо ЗСУ знають, куди бити так, щоб орки залишали нашу землю в якості 200-их і 300-их номерів.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті