Кількість евакуйованих з прифронтових областей становила третину мільйона – ОП

За останні 5 місяців із території п'яти областей евакуйовано майже 334 тис. осіб, із них 78 тис. – діти, майже 8,7 тис. – люди з інвалідністю. Загальна кількість евакуйованих досягла вже третини мільйонів людей. Про це повідомив на брифінгу заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко 17 січня. 

"Найбільша кількість евакуйованих з Миколаївської області – 193 тис., з них 50 тис. дітей та 3081 особа з інвалідністю. Запорізька область – 48,7 тис., з яких 12,9 тис. – це діти та 2 тис. люди з інвалідністю . З Донецької області евакуювали понад 35 тис. мешканців. З Херсонської та Харківської – понад 31 тис. та 25 тис. осіб відповідно", - повідомив заступник голови ОП. 

Також Кирило Тимошенко заявив, що силами обласних військових адміністрацій (ОВА) та ДСНС в Україні розгорнуто вже 5873 пункти незламності в різних регіонах України. Крім цього, бізнес створив ще 5833 пункти, де можна зігрітися і безкоштовно підзарядити свої гаджети. 

Як повідомлялося раніше, голова Херсонщини Ярослав Янушевич порадив мешканцям регіону безкоштовно евакуюватися, бо через постійні атаки рашистів практично неможливо забезпечити постійне тепло- та водопостачання. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті