Рашисти не дають евакуюватися мешканцям окупованих територій України - Федоров

Окупанти не дають мешканцям окупованих Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей евакуюватися на підконтрольну уряду України територію. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Телеграм 26 октября.

"Учора з окупованих частин 4-х областей України рашисти випустили до Запоріжжя всього 94 людини. З них 33 жителя Мелітополя й району", - наголосив він.

Іван Федоров зауважив, що дедалі гіршають погодні умови, дощі розмивають грунтову дорогу в "сірій" зоні біля Кам’янського - першого населеного пункту після російського блокпосту. Якщо люди не виїдуть зараз, згодом зробити це буде значно складніше.

"Рашисти це розуміють, проте продовжують випускати десятки замість тисяч", - зазначив мер Мелітополя.

Як повідомлялося раніше, окупанти не випускають на підконтрольну Україні територію працівників Запорізької АЕС.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті