На війні проти України загинув син першого першого віце-президента "Федерації спортивної боротьби" окупованного Криму

Син першого віце-президента "Федерації спортивної боротьби" окупованного Криму Георгія Шестака загинув на війні проти України. Про це свідчить допис "Федерації спортивної боротьби" окупованного Криму.

"7 квітня під час виконання військового обов'язку в зоні спеціальної військової операції загинув тренер з греко-римської боротьби спортивної школи № 7, майстер спорту з греко-римської боротьби, срібний призер чемпіонату України, син першого віце-президента Федерації спортивної боротьби Республіки Крим Георгія Яковича Шестака – Денис Георгійович Шестак із Бахчисарайського району", - йдеться у повідомленні.

У якому саме операційному районі загинув Шестак наразі невідомо.

Як повідомлялося раніше, колаборантка із Криму через власну турагенцію допомогла вивезти з окупованих територій тисячу дітей

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті