На околицях Бахмута українські військові знищили ворожий "Град" за допомогою безпілотників від Армії дронів

На околицях Бахмута українські військові знищили реактивну систему залпового вогню росіян "Град" за допомогою безпілотників від Армії дронів.Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров у Телеграм.

“У росіян мінус один “Град” на околицях Бахмута. Це результат ефективної роботи спецпризначенців двома потужними безпілотниками-камікадзе “Пегас” від Армії дронів”, - написав він.

За словами Федорова, обстрілявши позиції українських військових, росіяни намагалися швидко втекти з місця злочину та сховатися, але це складно зробити, коли працюють безпілотники “Пегаси”.

“Одна “пташка” влученням у ходову частину зупинила “Град”, інша - остаточно добила”, - заявив він.

За словами Федорова, завдяки допомозі проєкту “Армія дронів” незабаром таких безпілотників буде ще більше. Також він закликав донатити через UNITED24 або на головному екрані “Дії”.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті