На Маріупольському напрямку знищено російський винищувач-бомбардувальник Су-34

Силами протиповітряної оборони України на Маріупольському напрямку збито російський винищувач-бомбардувальник Су-34. Про це повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук у своєму телеграм-каналі 24 грудня.

"Підтверджено ураження нашим зенітним ракетним комплексом винищувача-бомбардувальника Су-34 на Маріупольському напрямку! На аеродром – не повернувся", - зазначив Олещук.

Також він повідомив, що на Одеському напрямку була бойова робота по російському Су-30 у Чорному морі. Наразі вивчаються матеріали об’єктивного контролю, аби знати точно, уражена ціль чи ні.

Нагадаємо, що раніше одразу три російські Су-34 були знищені на південному напрямку.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті