Ворог застосував 100 БПЛА за ніч, збито 66, є влучання по цивільній інфраструктурі - Повітряні сили ЗСУ

Російські окупанти застосували для ударів по України 100 безпілотників протягом минулої ночі, з них 66 збито. Про це повідомило командування Повітряних Сил ЗСУ в Телеграм 28 жовтня. 

"У ніч на 28 жовтня 2024 року (із 19:00 27 жовтня) противник застосував 100 ударних БПЛА типу "Shahed" та безпілотників невстановленого типу із напрямків Курськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ РФ. ...Станом на 10.30 підтверджено збиття 66 ворожих БПЛА у Сумській, Харківській, Чернігівській, Полтавській, Київській, Житомирській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Миколаївській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Черкаській областях. Більшість ворожих БПЛА збито на Київщині, Черкащині та Хмельниччині", - сказано в повідомленні.

Крім того, 24 російських безпілотники локаційно втрачено, 4 полетіли у напрямку РФ та Білорусі. Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

"На жаль, є декілька влучань БПЛА по цивільній інфраструктурі України", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що ворог вдарив "шахедами" по енергооб'єктах критичної інфраструктури Конотопського району Сумщини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті