На Керченському півострові АР Крим окупанти посилили контррозвідувальний режим, у Сімферополі побільшало "ряжених"

На Керченському півострові окупованої Автономної Республіки Крим росіяни посилили контррозвідувальний режим, а на вулицях Сімферополя значно побільшало військових патрулів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ й джерело "ОстроВа" 29 квітня.

"Російські окупанти посилили контррозвідувальний та поліцейський режим на тимчасово окупованій території Керченського півострова АР Крим, – сказано у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 29 квітня. – Так, з 26 квітня, окупанти збільшили кількість патрулів, на дорогах місцевого значення підсилили пости поліції співробітниками ФСБ РФ, які здійснюють вибіркові перевірки цивільного населення, зокрема перевіряють мобільні телефони та наявність російського паспорта".

У той же час у Сімферополі збільшилась кількість патрулів, каже джерело "ОстроВа" – місцева мешканца.

"Ряжених (людей у військовій формі. – "ОстроВ") стало більше, – каже джерело. – Ходять групками, але не бачила, щоб кого-небудь чіпали".

Раніше повідомлялось, що окупанти наказали "верхівці" держпідприємств у Криму готуватися до евакуації.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті