Окупанти наказали "верхівці" держпідприємств у Криму готуватися до евакуації

Окупанти передали вказівку керівництву російських держкомпаній у тимчасово захопленому Криму готуватися до евакуації. Про це 28 квітня повідомив Центр національного спротиву.

"Керівництво представництв російських державних компаній на тимчасово окупованому півострові Крим отримали вказівку готуватися до евакуації", - повідомили в Центрі.

Зазначається, що така інформація надходить як із державних банків, так і Кримської залізниці. Це свідчить про комплексні заходи з підготовки до евакуації.

Зокрема, евакуюватися мають не лише представники "верхівки", а й їхні родини.

"Поки що йдеться про оплачувану відпустку", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше представники ГУР повідомляли, що готуватися до втечі з півострова активно почала і влада окупованого Криму.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті