Влада окупованого Криму почала активно готуватися до втечі з півострова - ГУР

Окупаційна влада Криму почала евакуацію з тимчасово захопленого півострова. Про це 24 березня повідомила пресслужба Головного управління розвідки з посиланням на представника ГУР МО Андрія Юсова.

За словами Юсова, на FM-станціях півострова з'явилося попередження про необхідність готуватися до виїзду. Причому це попередження насамперед стосується колаборантів.

"Але іншим, рядовому складу, кажуть: не переживайте, все спокійно, все під контролем... Але це вже як мем про те, що "спецоперація" йде за планом... Пов'язані з росіянами сім'ї вивозять, і дуже активно", - зазначив він.

Також російське командування та окупаційна адміністрація вже активно продають нерухомість. За словами Юсова, усім пособникам росії дійсно "найближчим часом краще покинути територію півострова".

Нагадаємо, раніше представник Офісу президента Подоляк зазначив, що росіяни звикають до думки про те, що Крим треба буде повернути Україні.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті