На Херсонщині на мінах підірвались правоохоронці з Черкащини, у тому числі начальник Главка Нацполіції

У Херсонській області під час розмінування через вибух ворожої міни загинули чотири поліцеські з Черкащини, в тому числі начальник Головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко. Про це повідомив міністр МВС України Денис Монастирський у Фейсбуці.

"Сьогодні велика родина МВС втратила 4-х своїх синів. Під час виконання завдань — заходів з розмінування Херсонщини — через вибух ворожої міни загинули начальник Головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко, вибухотехнік Ігор Мельник, кінолог Сергій Ненада та помічник чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадим Періжок. Мужні та доблесні чоловіки. Назавжди вірні присязі та українському народу. Звільнена Херсонщина та вся Україна вдячна вам та скорбить за цією втратою", - повідомив Монастирський.
Він додав, що за життя ще 4-х поліцейських зараз борються лікарі.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті