На Харківщині внаслідок ракетного удару росармії поранено двох людей

Окупанти РФ обстріляли ракетами Роганську територіальну громаду Харківської області в ніч проти 21 серпня - поранені двоє людей.  Про це повідомила пресслужба ДСНС Харківщини.

"Вночі ворог завдав чергового ракетного обстрілу цивільної інфраструктури. Цього разу ракети впали на територію Роганської територіальної громади, спричинивши там 2 пожежі та поранивши 2-х цивільних людей", - йдеться у повідомленні.

Крім того, ввечері росіяни з артилерії обстріляли селище Циркуни. "Згоріло 4 приватні надвірні забудови", - пишуть рятівники.

За їх інформацією, у Чкалівській громаді ворожий снаряд потрапив у покинуту будівлю площею біля 200 кв.м, яка також загорілась.

Як повідомлялося, вночі 20 серпня ворог завдав нових ракетних ударів по об'єктах критичної інфраструктури у Харкові та Харківській області.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті