В окупованому Криму після ударів безпілотників горять дві нафтобази

"Вранці 29 жовтня українські війська атакували російські військові та енергетичні об'єкти на території Криму. О 06:26 було зафіксовано «потужний приліт» у селищі Гвардійське поблизу Сімферополя, повідомив моніторинговий ресурс «Крымский ветер». За даними каналу, там спалахнула нафтобаза ATAN, яка вже зазнала удару ЗСУ 17 жовтня, після чого вона горіла протягом декількох діб", - повідомляє 29 жовтня Телеграм-канал The Moscow Times.

Відзначається, що компанія ATAN володіє найбільшою на півострові мережею автозаправних комплексів (понад 100 заправок) і належить ТОВ «Кедр», яке також володіє мережею нафтобаз і парком бензовозів.

Очевидці також повідомили про велику пожежу в самому Сімферополі - там загорілася ще одна нафтобаза, яка використовується для постачання російських військ в Україні. Напередодні на неї «активно заїжджали/виїжджали військові бензовози в маскувальних сітках і з захистом від дронів», розповіли місцеві жителі.

Удар дрона ЗСУ по нафтобазі в Сімферополі підтвердив російський глава Криму Сергій Аксьонов. «Було влучання в ємність з паливно-мастильними матеріалами. В результаті виникла пожежа. Постраждалих немає», - повідомив він в Телеграм, не додаючи подробиць. Судячи з кадрів у Telegram-каналах, над місцями пожеж у Гвардійському та Сімферополі піднімається густий чорний дим. Відео пожежі опублікував, зокрема, Telegram-канал «Supernova+». 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Луганськ
24.10.2025
14:00

«Ми живемо як під ковпаком «великого брата». Луганський щоденник

Всі наші дані є взаємоперевіряємими, а поняття «безробітний» вже не існує. Ми здаємо тони довідок на роботу. Про несудимість, про своє психічне здоров'я та сертифікат з наркології... Ми активуємо Держпослуги та прив'язуємо до них електронний...
Всі статті