На 12 років відправився до колонії мешканець Луганська, який служив в окупаційних військах і потрапив у полон під Білогорівкою

За матеріалами СБУ до 12 років колонії засуджено бойовика окупаційних військ, який воював проти України на Луганщині. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 6 грудня.

"За даними досудового розслідування, 27-річий мешканець Луганська у грудні минулого року вступив на службу за контрактом до так званого "окремого батальйону охорони 234 військової комендатури ЛНР". На посаді стрільця він із зброєю в руках охороняв розташовані в Луганську підрозділи слідчого комітету РФ та інших окупаційних структур", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що в березні цього року його перевели до так званої "7 бригади 2 АК" окупаційної армії. Спочатку підрозділ забезпечував окупаційний режим у захоплених ворогом Лисичанську, Новодружеську, Білокуракиному – займався патрулюванням вулиць, зведенням укріпспоруд, охороною російських військових об’єктів тощо. Потім, у зв’язку з катастрофічними  втратами окупантів, підрозділ було направлено до зони бойових дій. 

Наприкінці травня в районі Білогорівки у результаті атаки ЗСУ позиції "7 бригади" було взято штурмом. Нечисленні вцілілі бойовики, включаючи нині засудженого луганчанина, потрапили у полон. 

"Слідством доведено вчинення фігурантом злочину, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (добровільна участь громадянина України у незаконних збройних формуваннях, створених на тимчасово окупованій території, та у збройних формуваннях держави-агресора)", - пише відомство.

Підкреслюється, що бойовика засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ранфше повідомлялось, що зрадник з Луганщини, який будував вогневі позиції окупантів поблизу Щастя, потрапив у полон і отримав 15 років ув'язнення.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті