Зрадник з Луганщини, який будував вогневі позиції окупантів поблизу Щастя, потрапив у полон і отримав 15 років ув'язнення

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав бойовик штурмового полку РФ, який пішов служити ворогу на Луганщині напередодні повномасштабного вторгнення й потрапив у полон до ЗСУ під Бахмутом. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк у Facebook 21 листопада.

"Українські захисники взяли бойовика у полон під час контрнаступу ЗСУ під Бахмутом у липні цього року.За матеріалами Служби безпеки суд призначив йому 15 років тюрми. Як встановило слідство, зловмисником є 50-річний мешканець одного із тимчасово захоплених селищ у Луганській області. Напередодні повномасштабного вторгнення рф він добровільно приєднався до окупаційного "208-го стрілецького полку ЛНР" Південного військового округу збройних сил росії", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що зрадник облаштовував фортифікаційні споруди та вогневі позиції рашистів поблизу Щастя на Луганщині та воював у район Бахмута, стримуючи контрнаступальні операції українських захисників.

Суд визнав бойовика винним за трьома статтями Кримінального кодексу України:

- чч. 1, 2 ст. 111 (державна зрада);

- ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації);

- ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань).

Раніше повідомлялось, що реальний термін ув'язнення отримав колаборант з Луганщині, який приїхав на підконтрольну Україні територію "поволонтерити".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті