Мирні переговори, які зрівнюють агресора і жертву, потрібно відкидати - фон дер Ляйєн

Будь-які переговори про закінчення війни росії проти України, які ототожнюють агресора і жертву, мають бути відкинуті. Про це 19 травня повідомляє офіційний сайт Єврокомісії з посиланням на її главу Урсулу фон дер Ляйєн.

"Ми всі хочемо закінчення цієї війни. Українці найбільше хочуть миру - але, звичайно, справедливого. Мирні переговори, що ототожнюють агресора і жертву, мають бути відкинуті. Ми повинні підтримати зусилля президента Зеленського, щоб отримати підтримку його формули миру", - сказала вона.

Також фон дер Ляйєн заявила, що Україна повинна отримати всі необхідні інструменти для захисту і відновлення повного суверенітету і територіальної цілісності. Йдеться не тільки про військову, а й про суто фінансову підтримку.

Вона також зазначила, що Єврокомісія представила закон про виробництво боєприпасів. Згідно з ним оборонна промисловість країн-членів ЄС має збільшувати виробництво артилерійських снарядів.

Нагадаємо, що на початку травня Єврокомісія терміново виділила півмільярда євро на зміцнення обороноздатності ЄС через війну в Україні.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті